NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Wystarczy przyjść 10 minut przed rozpoczęciem wybranych zajęć w celu zapoznania się z regulaminem i wybraniem dla siebie odpowiedniego karnetu.

W każdej chwili, nie ma ograniczeń czasowych. W dowolnym momencie można przyjść i rozpocząć zajęcia.
Strój sportowy i buty sportowe na przebranie.
Na pierwsze zajęcia nie ma potrzeby. O szczegółach poinformuje trener podczas zajęć. Jeżeli posiadasz swój własny sprzęt to proszę weź ze sobą.
Tak, obydwie dyscypliny sportowe bazują na wielu podobnych technikach i ćwiczeniach, dlatego bokserzy mogą chodzić na treningi kickboxingu i odwrotnie.

Należy przyjść na trening dla grupy początkującej, aby trener mógł ocenić umiejętności zawodnika czy są wystarczające na uczestniczenie w grupie zawodniczej.

Nie , nie ma takiego obowiązku. Ilość treningów należy dostosować do swoich możliwości, czasu i celów jakie sobie postawimy. Należy pamiętać, że im więcej treningów, tym lepsze efekty.

Posiadacze karty OPEN mają możliwości korzystania ze wszystkich oferowanych treningów z wyjątkiem treningów personalnych i treningu rodzinnego. Można korzystać z kilku treningów w ciągu dnia np. rano POWER PILATES, wieczorem BOKS i/lub CROSS TRENING.
Tak , jeżeli wykupimy karnet do grupy junior to można chodzić w ramach tego karnetu codziennie na zajęcia grupy JUNIOR (boks i kickboxing) . Tak samo dotyczy to grupy początkującej lub grupy zaawansowanej.