Grafik zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
- - - - - - -

 

Rozpoczęcie zajęć w Centrum Boksu na ul. Przy Torze 15, 32-080 Zabierzów od 01.10.2020r.

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

 

Treningi grupy początkującej charakteryzują się dużą ilością ćwiczeń ogólnorozwojowych pozwalających przygotować organizm do wykonywania skomplikowanych technik bokserskich, które wymagają odpowiedniej precyzji, szybkości i siły. Podczas ćwiczeń zwracamy szczególną uwagę na kształtowaniu prawidłowych technik bokserskich, których trudność stopniowo jest podwyższana. Ćwiczenia są wykonywane w powietrze, z partnerem oraz na specjalistycznym sprzęcie sportowym tj. worki bokserskie, gruszki, tarcze itp. Na grupę początkującą mogą uczęszczać zarówno osoby, które nie miały dotychczas żadnej styczności z jakimkolwiek sportem, jak również osoby wytrenowane, które chcą doskonalić swoje umiejętności oraz zwiększyć sprawność fizyczną.

 

GRUPA ZAAWANSOWANA

 

Treningi na grupie zaawansowanej charakteryzują się zwiększonym stopniem trudności wykonywanych technik, dużą ilością i intensywnością ćwiczeń. Podczas ćwiczeń zwracamy szczególną uwagę na kształtowaniu prawidłowych technik bokserskich w walce sportowej. Ćwiczenia wykonywane są w formie tarczy z partnerem i trenerem, sparingów (walka sportowa) oraz na specjalistycznym sprzęcie sportowym tj. worki bokserskie, gruszki, tarcze itp. Na grupę zaawansowaną mogą uczęszczać osoby wytypowane przez trenerów, które nabyły odpowiednie wyszkolenie techniczne i sprawność fizyczną, pozwalającą na wykonywanie ćwiczeń na odpowiednio wysokim poziomie zaawansowania.

 

 

TRENINGI INDYWIDUALNE

 

Personalny trening to obecnie jedna z najpopularniejszych i efektywnych form treningu. Indywidualny trening pozwala w szybki sposób nabyć umiejętności technik boksu wykorzystywanych w walce sportowej. Treningi charakteryzują się indywidualnym dopasowaniem zestawu ćwiczeń i ich intensywności do założonych celów i umiejętności osoby trenującej. Większość ćwiczeń wykonywanych jest z trenerem np. techniki z użyciem tarczy, trening walki sportowej itp. Dodatkowo ćwiczenia prowadzone są z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu tj. worek bokserski, gruszki, tarcze treningowe do zadawania ciosów ręcznych i kopnięć.

 

PRZYJDŹ NA TRENING

Zapraszamy do przyjścia na pierwszy darmowy trening. Pokażemy Ci jak wyglądają treningi oraz opowiemy więcej o klubie. Zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie odpowiemy na więcej pytań.

 

Rozpoczęcie zajęć w Centrum Boksu na ul. Przy Torze 15, 32-080 Zabierzów od 01.10.2020r.

NR KRS: 0000680094
NIP: 5130250318
PKO Bank Polski S.A.31 1020 2892 0000 5102 0644 1036