Grafik zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
- 19.00-20.30 - 19.00-20.30 - - -

Aktualnie treningi odbywają się na ul. Reymonta 22, Kraków –  Sala boksu I piętro (nr 216), główny budynek TS Wisła.

 

 

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

 

Treningi grupy początkującej charakteryzują się dużą ilością ćwiczeń ogólnorozwojowych pozwalających przygotować organizm do wykonywania skomplikowanych technik bokserskich, które wymagają odpowiedniej precyzji, szybkości i siły. Podczas ćwiczeń zwracamy szczególną uwagę na kształtowaniu prawidłowych technik bokserskich, których trudność stopniowo jest podwyższana. Ćwiczenia są wykonywane w powietrze, z partnerem oraz na specjalistycznym sprzęcie sportowym tj. worki bokserskie, gruszki, tarcze itp. Na grupę początkującą mogą uczęszczać zarówno osoby, które nie miały dotychczas żadnej styczności z jakimkolwiek sportem, jak również osoby wytrenowane, które chcą doskonalić swoje umiejętności oraz zwiększyć sprawność fizyczną.

 

GRUPA ZAAWANSOWANA

 

Treningi na grupie zaawansowanej charakteryzują się zwiększonym stopniem trudności wykonywanych technik, dużą ilością i intensywnością ćwiczeń. Podczas ćwiczeń zwracamy szczególną uwagę na kształtowaniu prawidłowych technik bokserskich w walce sportowej. Ćwiczenia wykonywane są w formie tarczy z partnerem i trenerem, sparingów (walka sportowa) oraz na specjalistycznym sprzęcie sportowym tj. worki bokserskie, gruszki, tarcze itp. Na grupę zaawansowaną mogą uczęszczać osoby wytypowane przez trenerów, które nabyły odpowiednie wyszkolenie techniczne i sprawność fizyczną, pozwalającą na wykonywanie ćwiczeń na odpowiednio wysokim poziomie zaawansowania.

 

 

TRENINGI INDYWIDUALNE

 

Personalny trening to obecnie jedna z najpopularniejszych i efektywnych form treningu. Indywidualny trening pozwala w szybki sposób nabyć umiejętności technik boksu wykorzystywanych w walce sportowej. Treningi charakteryzują się indywidualnym dopasowaniem zestawu ćwiczeń i ich intensywności do założonych celów i umiejętności osoby trenującej. Większość ćwiczeń wykonywanych jest z trenerem np. techniki z użyciem tarczy, trening walki sportowej itp. Dodatkowo ćwiczenia prowadzone są z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu tj. worek bokserski, gruszki, tarcze treningowe do zadawania ciosów ręcznych i kopnięć.

 

PRZYJDŹ NA DARMOWY TRENING

Zapraszamy do przyjścia na pierwszy darmowy trening. Pokażemy Ci jak wyglądają treningi oraz opowiemy więcej o klubie. Zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie odpowiemy na więcej pytań.

 

Zabierzów 32-080 Słoneczna 3 (Treningi odbywają się aktualnie na Reymonta 22, Kraków)
NR KRS: 0000680094
NIP: 5130250318
PKO Bank Polski S.A.31 1020 2892 0000 5102 0644 1036