SUKCES NASZYCH ZAWODNIKÓW NA MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W BOKSIE

W dniach 23 i 24 lutego w Krakowie zakończyły się Mistrzostwa Małopolski w Boksie. Dużym sukcesem zakończyli swoje starty nasi zawodnicy.

Mistrzynią Małopolski w kategorii wagowej 60 kg (seniorki) została Monika Puzio, która w finale wygrała przed czasem w drugiej rundzie z zawodniczką Krakowskiego Klubu Grappling.

Mistrzem Małopolski w kategorii wagowej 60 kg (seniorzy) został Serhij Kishko, który w finale pokonał na punkty zawodnika TS Wisły Kraków.

Wicemistrzem Małopolski w kategorii wagowej 91 kg (seniorzy) został Piotr Paszczak, który finałową walkę przegrał na punkty z zawodnikiem Górnika Wieliczki.

Dobra forma zawodników napawa optymizmem przed kolejnymi startami, a najbliższy turniej to Mistrzostwa Polski Kobiet, które odbędą się w dniach 26-30 marca w Grudziądzu.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów w pięściarskich zmaganiach!